Modeli “Rast” NUK kufizojnë mundësitë në zgjedhjen e një ngjyre. Veshja Mund të jetë qetësi Monophonic, me ngjyra të ndezura ose të ndritshme. printime moi Lule, Modelet gjeometrike në leckë do të ndihmojë për të bërë veshje tuaj tërheqëse dhe femërore prekëse. GRI dhe Darkest Tonet lënë për vjeshtë mbledhjen e robes. Një përjashtim Mund të jetë Vetëm një fustan i vogël i Zi, i Cili është i përshtatshëm në çdo festë, parti. Silueta e pajisur thekthesat e lëmuara të një figure të hollë. Një mëngë e shkurtër ose një mungesë e plotë e SAJ në një veshje verore do të zbulojë Duart e bukur femra. Modeli i të rinjve është një Fushë e veçantë ku projektuesit eksperimentojnë me interes të Madh, Duke ofruar një ose tjetrën. Propozimet e këtij sezoni janě shumë monotone-në kulmin e veshjeve të shkurtra të modës me një formë të thellë v. JO më Pak ekspresive në catwalket e Botës është Stili i “minimalizmit të ri”. MODELE në këtë Stil të zgjidhen në një cilësi të thjeshtë Grafik dhe siluetë të lirë “midi” gjatësi ose “maxi”, PA theks në Dekor. Por ATA e tregojnë feminitetin në mënyrë të përsosur, në sajë të linjave të zhytura dhe të detajeve Origjinale.

MODELE të Tilla Ju lejojnë të krijoni imazhe Urbane të përditshme, por të sofistikuara dhe janě të mëdha për veshjet e pushimeve. Modeli aristokratike shton ngjyra, të cilat janě të paraqitura në këtë saison të Errësira hije e GRI, Blu dhe të bardhë kipelno. Një nga stylet më të lira në rroba është një trapézoïde. Modeli, i Cili u shfaq para një gjysmë shekulli, menjëherë u dashurua me shumë GRA. STILI është shumë i thjeshtë: ngushtuar në supet dhe gjoks, fustan gradualisht zgjerohet më poshtë dhe bëhet peshë në trup. Për një ditë të nxehtë të verës-është një dhuratë nga perëndimi, particulier nëse ka DISA centimetra shtesë në Brez ose Jeni gati të bëheni Nënë në të ardhmen e afërt. Dizajnerët moderne vazhdimisht bëjnë çdo shtim, duc lënë një themel të pandryshuar. Xhepa, veshje me dantella, jakë-e Errësira Kjo i JEP imazhit një pamje të re të freskët. Modeli tunikat Lidhur me bregun e detit, deti valë rrjedhin plis dritë veshje. Ngjyra të ndritshme të zgjedhura krijojnë një humour të Madh. pëlhurë e hollë, shpesh byrynxhyk ose pambuku, të prerë të lirshme NUK i Japin nxehtësi për të marrë Fitoren MBI ju. Prerja e dritës e veshjes verore NUK PENGON lëvizjen, ndihmon GRUAN të ndjehet e lirë.